Uygun fiyatlı Vivo TWS 3e Türkiye pazarına giriyor!

Vivo, uygun fiyatlı yeni bir gerçek kablosuz kulaklık çifti üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Söz konusu kulaklıklar, Vivo TWS 3e modeli olup, küresel piyasaya sunulmasına yakın olabilir. Bu hafta başında başka bir sertifikasyon platformunda da görüldü, işte tüm detaylar.

Vivo TWS 3e, SIRIM veritabanında ortaya çıktı. Çinli teknoloji devinin yaklaşmakta olan TWS 3e modeli ilk olarak Endonezya sertifikasyon platformu SDPPI’de fark edildi. Şimdi ise kulaklıklar, Malezya’nın SIRIM veritabanında görüldü. Çevrimiçi listeye bakıldığında, Vivo TWS 3e’nin XE W30 model numarasıyla yer aldığı görülebiliyor. Diğer yandan, SDPPI sertifikasyonu ise CAR W30 model numarasıyla listelemişti.

Uygun fiyatlı Vivo TWS 3e Türkiye pazarına giriyor!

Her iki sertifikasyon gözleminin de cihazın yakında küresel pazara sunulabileceğine işaret ettiği düşünülüyor. Bunlar muhtemelen aynı cihaz ve model numaraları bölgelere göre farklılık gösteriyor olabilir. İsminden de anlaşılacağı gibi, bu cihaz Vivo TWS 2e modelinin doğrudan halefi. Dolayısıyla, selefinden iyileştirmeler bekleyebiliriz. Bilgilendirme amaçlı, TWS 2e modeli 12.2mm bas sürücüleri, DeepX 2.0 Stereo Ses efektleri, Google Hızlı Eşleştirme ve daha birçok özellikle piyasaya sürülmüştü.

Çift mikrofonlu gürültü iptali sunan kulaklık, Bluetooth 5.2 aracılığıyla çoklu bağlantıya izin veriyor. Kulaklıklar, tek bir tam şarjla 7.6 saate kadar çalışabiliyor ve şarj kutusu sayesinde ses oynatma süresi 30 saate kadar çıkıyor. Bu kablosuz kulaklıklar hakkında daha fazla bilgi edindiğimizde güncellemeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir