Ünlü şarkıcı Bakü’de nikah masasına oturmuştu! ‘Evlenmeden önce daha sık görüşüyorduk’

Geçtiğimiz kasım ayında uzun süredir aşk yaşadığı Fatih İçmeli ile nikah masasına oturan şarkıcı Öykü Gürman, önceki gün Nişantaşı City’s’de objektiflere takıldı. ‘Ey Halimi Soranım’ eserini çıkaran Gürman, ayaküstü gazetecilerle sohbet etti.

Ünlü isim, “Konserlerim devam ediyor. Okuduğum senaryolar var. Kendimden de bir şey katabileceğim rol olmasını istiyorum. Bir diziye girmek için yer almak istemiyorum. Ters köşe roller istiyorum. Şarkı söyleyebileceğim proje istiyorum” diye konuştu.

“EVLİLİĞE ALIŞTIM”

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de evlenen şarkıcı, “Evliliğe alıştım. Ama evlenmeden önce daha sık görüşüyorduk. O da yoğun çalışıyor. Koşturmaktan evde buluşuyoruz” dedi.

Gürman, “Neden Azerbaycan’da evlendiniz?” sorusu karşısında “Eserim ‘Ey Halimi Soranım’ bestecisi Tural Gasimov Bakü’de yaşıyor. Şarkıyı almak için gidecektik ve benim orada konserim vardı. Konsolosluğa gitmişken o şekilde denk geldi. Bakü’yü seviyorum” açıklamasını yaptı.

“VATAN SEVGİSİ FAZLA BENDE”

Ünlü isim, “Genelde Amerika’da evleniyorlar” sözlerine; “Vatan sevgisi fazla bende. Tek millet, iki devlet… Baba tarafımda biraz Azerbaycan’a dayanıyor. Bize çok güzel düğün yaptılar. Türküler ve yemekler efsaneydi” yanıtını verdi.

Şarkıcı, “Hem set hem de konserler eşiniz yoğun çalışmanıza ne diyor?” diye sorulduğunda, şu ifadeleri kullandı:

O da konserlerime geliyor. Bana saygı duyduğu için destekliyor. Oyunculuk yaparken de Trabzon’a sete geliyordu sürekli… Benim mutluluğumdan mutlu oluyor. Asıl çocuk sahibi olunca zor. Annede daha fazla yük oluyor. Fatih, ‘Sana yardımcı olacağım’ dedi. Tabii nasip kısmet işler bunlar. Doğru kişiyle evlilik yapılırsa çok güzel. Aşk dediğimiz şey, muhabbet ve paylaşmaktır. Aileye çok önem veriyorum.

“SAHNEDE DE OYUNCULUK YAPIYORUM”

Müzikal istediğini belirten Gürman, “Müzikal gönlümde çok yatıyor. Sahnede de oyunculuk yapıyorum. Bir hikaye anlatıcısıyım. Her şarkının hikayesi var. Düşününce oyunculuk ve sahneyi birleştirince müzikal var. Yeşilçam, pop, rock ve arabesk şarkıları. Her tarz söylüyorum. Çok çeşitli müzik yapıyorum” dedi.

Kanal D’de yayınlanan ‘İnci Taneleri’ dizisiyle pavyonların yeniden gündem olmasıyla ilgili de konuşan Öykü Gürman, “Aslında hep vardı. Bu neden büyüdü ve büyütüldü anlamadım. Yılmaz Erdoğan hayranıyım. Güzel dizi… Pavyonlar için açılsın ya da kapatılsın demek ayıp” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir