Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın Arasına Kara Kedi mi Girdi?

Ahmet Kural ve Murat Cemcir, ikilisininin bir süredir küs olduğu iddiaları konuşuluyordu. Murat Cemcir, katıldığı bir galada bu konu ile ilgili açıklama yaptı.

Yer aldıkları dizi ve filmlerle birlikte “ayrılmaz ikili” olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir küs olduğu iddiaları yayılmaya başlamıştı. Bu iddiaların üzerine Murat Cemcir, Ahmet Kural’ın düğününe gitmeyince iddialar şiddetlenmişti.

İkili ilk olarak 2011 yılında Çalgı Çengi filminde rol almıştı. Ardından İşler Güçler, Kardeş Payı, Düğün Dernek, Ailecek Şaşkınız gibi filmlerde başrolu paylaştı.

İkili en son 2020 yılında Baba Parası filminde başrolu paylaştıktan sonra kariyerlerine tek başına devam etmeye başladılar.

Murat Cemcir, Şahsiyet dizisinin galasında muhabirlerin küs olduklarına dair iddialarına yönelik soruları cevapladı.

Cemcir, Kural ile aralarında bir küslük olmadığını söyleyerek Kural için “Ahmet’le ayrılmış değiliz. Benim çok sevdiğim bir dostum, kardeşim, çok yetenekli bir komedyen ve birlikte çok güzel filmler yaptık.” dedi.

Cemcir, birlikte tekrar bir projede yer almanın çok mümkün olmadığını söyleyerek. Bu konularla ilgili çok konuşmak istemediğini dile getirdi.

Cemcir, Kural’a kırgın olmadığını, maddi anlaşmazlıkların olmadığını ama manevi anlaşmazlıkların olabileceğini söyledi.

Cemcir’e, 18 Temmuz’da Çağla Gizem Şahin ile evlenen Kural’ın düğününe neden gitmediği de soruldu.

Cemcir, düğüne katılmama nedeni için “Ben LCV (Katılım durumu belirtme zorunluluğu) olarak çağrıldığım hiç bir yere gitmem. Bu kermes de olur, gala da olur, düğün de olur.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir