Açıklamalarıyla gündem oldu: Dilan Polat’a avukatı bakın ne götürdü!

Tüm Türkiye aylardır Dilan Polat ve Engin Polat çiftini konuşuyor. Lüks yaşantıları ve gösterişli hayatlarıyla gündemden düşmeyen Polat çifti kara para aklamak ve vergi kaçırmak suçlamalarıyla 5 Kasım günü tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Her gün yeni detayların ortaya çıktığı soruşturma devam ederken Polat Ailesi’nin yeni avukatları Hüseyin Kaya açıklamalarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Dilan-Engin Polat’ın yeni avukatı Kaya, Nevşin Mengü’nün yayınına katılarak önemli açıklamalarda bulundu.

Hüseyin Kaya yayında Dilan Polat ve Engin Polat’a kara para suçlamasının yöneltilmediğini, suçlamaların tamamen vergiyle alakalı olduğunu dile getirdi. Yine aynı yayında Hüseyin Kaya, Dilan Polat’ın cezaevinde çok ağladığını söyledi.

Dilan Polat’a cezaevinde okuması için kitap gönderdiğini söyleyen Kaya, ‘Oğuz Atay’dan Tutunamayanlar, Viktor Emil Frankl- İnsanın Anlam Arayışı ve yine aynı yazardan birkaç tane daha kitap gönderdim. Tekrar dışarı çıktığınızda böyle yaşamak yok dedim’ diye konuştu. Ayrıca Kaya, “Kitapları bitirmezlerse ziyarete gitmeyeceğim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir