Related Posts
Kazan Belediye Başkanı Özgan, İllerarası Boks Müsabakalarında başarılı olan sporculara ödül verdi
Kazan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Osmaniye ve Niğde’de düzenlenen İllerarası Boks Müsabakalarında birinci olan 14 boksör ile ikinci olan bir boksöre ödül verdi. Özgan, sporcuları tebrik ederek, Türkiye ve Avrupa şampiyonasında da başarıyla temsil etmelerini istedi. Kozan Imarspor Kulübü Başkanı Serhan Gültekin ise sporcuların üstün performansıyla gurur duyduklarını belirtti ve genç sporcuların gelecek şampiyonalarda da başarılı olacaklarına inandığını söyledi. Özgan, gençlere çeşitli hediyeler vererek moral verdi.
İyi Partili Buğra Kavuncu: ‘Türkiye’yi kaybederiz’ dediğimizde bizi duymayanların gelip bize ‘Ankara, İstanbul’ deme hakkı yok
İyi Partili Buğra Kavuncu: ‘Türkiye’yi kaybederiz’ dediğimizde bizi duymayanların gelip bize ‘Ankara, İstanbul’ deme hakkı yok
Suriye’de Türk SİHA’sını Vuran ABD Uçağı İncirlik’ten mi Kalktı?
PKK terör örgütünün Suriye’deki kamplarını bombalayan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait bir İnsansız Hava Aracı (SİHA), ABD’ye ait bir savaş uçağı tarafından düşürülmüştü. Halk TV yayınına katılan Emekli Amiral Türker Ertürk, SİHA’yı düşüren ABD savaş …