Yeni Bölgeler Getiren Microsoft Flight Simulator World Update 13 Yayınlandı

Microsoft Flight Simulator hayranları için yeni bir dünya güncellemesi yayınladı. Geliştiriciye göre Microsoft Flight Simulator World Update 13 tamamı hava fotoğrafları, uydu görüntüleri ve yükseklik modelleme verileri gibi gerçek hayattaki kaynaklara dayalı olarak “13 ülke ve 28 egemen olmayan bölgede” kara varlıklarının çözünürlüğünü yükseltiyor.

Güncelleme; Polinezya (Hawaii ve Paskalya Adası), Melanezya (Fiji, Yeni Kaledonya, Yeni Gine, Endonezya’nın Batı Papua ve Solomon Adaları), Galapagos Adaları ve Antarktika’nın önemli bölgeleri, özellikle Antarktika Yarımadası’nı hedefliyor.  Ek olarak, Hawaii için güncellenmiş bir yükseklik alanı sağlanırken Honalulu şehrinde el yapımı binalar görülebilecek.

Yeni elden geçirilen bölgelerdeki çeşitli havaalanlarında güncellemeler yapılırken oyuncuların ziyaret etmesi için 150 ilgi noktası oluşturulmuş. Ayrıca beş Keşif Uçuşu, üç İniş Meydan Okuması ve üç Bush Gezileri dahil olmak üzere manzarayı sergileyen 11 yeni görev var.

Güncelleme sonrasında oyun içi mağazaya iki yeni satın alınabilir uçak da ekleniyor. Bunlar ise ATR 42-600 ve ATR 72-600 olarak karşımıza çıkıyor.

Microsoft Flight Simulator World Update 13: Okyanusya ve Antarktika artık PC’de, Xbox Series X|S’de ve ayrıca Game Pass Ultimate aracılığıyla Xbox Cloud Gaming kullanıcılarına sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir