Kılıçdaroğlu’nun beğendiği tweet gündem oldu: “Eğer Kemal Kılıçdaroğlu aday olur ve seçilir de söylediklerinin tersine tek bir kararı ve fiili olursa…”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter’dan paylaşım yapan Hüseyin Cimşit isimli avukatın, “Kemal Kılıçdaroğlu seçilir ve söylediklerinin tersine kararlar alırsa Çankaya’da eylem yapacağım” dediği sözleri beğendi.

Altılı Masa’nın adayının açıklanacağı toplantı öncesinde Kemal Kılıçdaroğlu hakkında Hüseyin Cimşit isimli avukat ‘‘Eğer Kemal Kılıçdaroğlu aday olur ve seçilir de söylediklerinin tersine tek bir kararı ve fiili olursa hepinize söz veriyorum Çankaya’ya çıkıp ona “İn oradan aşağı” eylemi yapacağım” paylaşımında bulundu. Kemal Kılıçdaroğlu ise Cimşit’in attığı tweet’i beğendi.

Samsun Barosu’na kayıtlı avukat Hüseyin Cimşit, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlar, 1999’dan bugüne tüm belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri başta olmak üzere tüm yetkililer hakkında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmuştu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir